logo naglowek


Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.
Instytucja Zarządzająca PROW 20140 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.koronakrakowa.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.

Festiwal LEADERFEST w Hlinsku w Czechach

W dniach 31.05-1.06.2017 nasze Stowarzyszenie wzięło udział jako wystawca w międzynarodowym spotkaniu lokalnych grup działania i festiwalu LEADERFEST w Hlinsku w Czechach.

 

Wydarzenie miało za cel umożliwić nawiązanie kontaktów pomiędzy europejskimi lokalnymi grupami działania, wymianę tzw. dobrych praktyk oraz zdobycie wiedzy na temat możliwej ewentualnej współpracy w ramach realizacji wspólnych projektów.

Oprócz wyżej wymienionych podczas trwania LEADERFEST lokalne grupy działania miały okazję zaprezentować swoje lokalne wyroby zarówno spożywcze, jak i wyroby rękodzielnicze.

Nasze, niezwykle kolorowe stoisko zaprezentowało wyroby rękodzieła z gmin: Kocmyrzów-Luborzyca, Zielonki oraz Michałowice.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, które udostępniły swoje wyroby oraz zaangażowanym w przygotowanie i obsługę naszego stoiska.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

 

Sonda dotycząca doradztwa

Ocena satysfakcji z miejsca zamieszkania

sonda2

Język strony

enfrdeitptrues

Kanał YouTube

Archiwalna strona WWW

Kalendarz

luty 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Polecamy

baner
baner
logo

Aplikacja Mobilna Korony

korona
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android

Sklep App Store (IOS)
QR___app_store.jpg

Sklep Google Play (Android)
QR__google_play.jpg