logo naglowek


Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.
Instytucja Zarządzająca PROW 20140 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.koronakrakowa.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.

Fair Village – Bistro Marchewka – kolejne spotkanie

15 Marca 2016 roku w Bistro Marchewka odbyło się spotkanie w ramach projektu Fair Village-Wieś Otwarta dla mieszkańców Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Korony Północnego Krakowa z gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Barbara Kawa prezes LGD SKPK przywitała gości i opowiedziała o projekcie i organizacji realizującej ten projekt – Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich, w Warszawie. Następnie przeprowadzone zostały warsztaty kulinarne przez Yuga Baussa z firmy Karibu Polska, na których uczono gości jak wykonuje się Samosy –pierożki, znane nie tylko w Indiach, ale również w Kenii. Po warsztatach odbyła się degustacja w trakcie której można było posłuchać prelekcji, którą prowadziła Maria Gorzkowska-Mbeda na temat sytuacji i roli jaką pełnią kobiety w Kenii na przykładzie Wangari Maathai. Wywiązała się żywa dyskusja na ten temat. Mile zaskoczono gości konkursem pt.: „Jaki to Owoc”, który wbrew przypuszczeniom nie okazał się być łatwy. Na zakończenie Benjamin Mbeda Ndege przeprowadził warsztaty gry na djembe. 

Sonda dotycząca doradztwa

Język strony

enfrdeitptrues

Kanał YouTube

Archiwalna strona WWW

Kalendarz

styczeń 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Polecamy

baner
baner
logo

Aplikacja Mobilna Korony

korona
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android

Sklep App Store (IOS)
QR___app_store.jpg

Sklep Google Play (Android)
QR__google_play.jpg