logo naglowek


Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.
Instytucja Zarządzająca PROW 20140 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.koronakrakowa.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.

AGROTRAVEL 2016

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa na VIII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2016!

W dniach 8-10 kwietnia b.r. mieliśmy okazję kolejny już raz brać udział jako wystawca (w ramach stoiska Województwa Małopolskiego) podczas targów AGRROTRAVEL 2016 w Kielcach.

Agrotravel to Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki. To bardzo barwne wydarzenie prezentujące unikalne zasoby kulturowe, przyrodnicze i kulinarne Polski i innych krajów Europy.

Nasze stoisko – niezwykle kolorowe reprezentowane było przez twórczynie rękodzieła z gmin: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca oraz Michałowice.

Na naszym stoisku odwiedzający Targi mogli  podziwiać przyciągające wzrok niezwykłymi barwami i kształtami wyroby rękodzielnicze Pań:  Agnieszki Fronc z gminy Michałowice wykonującej autorką biżuterię z sutaszu;  z Koła Gospodyń Wiejskich Kolibaby z Gminy Kocmyrzów-Luborzyca: Jadwigi Walczak – twórczyni strojów krakowskich (także dla najmłodszych), Renaty Wiss, Jadwigi Maj  - biżuteria koralikowa, ozdoby z papieru i bibuły, Stanisławy Musiał (kwiatki ganutellowe) oraz Pań z Centrum Kultury i Promocji Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce: Moniki Kluch i Magdaleny Chmielek  - twórczynie m.in. torebek z filcu. Oprócz tego można było podziwiać: haftowane serwetki, ozdoby świąteczne – m.in. ręcznie malowane bombki oraz figurki jaj wielkanocnych.

Bardo serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę naszego stoiska.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na przyszłorocznych kieleckich targach.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

 

Sonda dotycząca doradztwa

Język strony

enfrdeitptrues

Kanał YouTube

Archiwalna strona WWW

Kalendarz

styczeń 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Polecamy

baner
baner
logo

Aplikacja Mobilna Korony

korona
Aplikację można pobrać na
urządzenia z IOS i Android

Sklep App Store (IOS)
QR___app_store.jpg

Sklep Google Play (Android)
QR__google_play.jpg