VI edycji programu Działaj Lokalnie dobiega końca

VI edycji programu Działaj Lokalnie dobiega końca

Program w ramach VI edycji programu Działaj Lokalnie dobiega końca, podobno wszystko, co dobre szybko się kończy. Ten rok jak wszystkie poprzednie był bardzo wyjątkowy. Każdy wnioskodawca włożył mnóstwo serca i pracy w swoje projekty. Jesteśmy zdumieni pomysłami, jakie przyszło realizować podczas tej edycji. Różnorodność zadań począwszy od aktywności fizycznych na świeżym powietrzu jak i wewnątrz, lepienia pierogów, upiększania swoich okolic, zwiedzania miejsc, o których mało kto wie z lokalnej społeczności, warsztaty olejarskie, szydełkowe, gry podwórkowe z dawnych lat poprzez spotkania integracyjne i występy teatralne sprawiły, że mieszkańcy stali się bardziej aktywni i w większym stopniu utożsamiają się ze swoim miejscem zamieszkania.

W czwartkowy wieczór 07.12.2023 roku odbyło się spotkanie podsumowujące VI edycję programu Działaj Lokalnie, organizowane przez Nasz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa przy współpracy z Akademią Rozwoju i Filantropii w Polsce. Każda organizacja biorąca udział w tegorocznej edycji przygotowała prezentację przedstawiającą podsumowanie działań podejmowanych w ramach projektu. Z ramienia naszego Stowarzyszenia udział brali Prezes Piotr Adamczuk, Wiceprezes Barbara Kawa oraz Pracownicy Biura Monika Kwaczała – Dyrektor, Agnieszka Bednarczyk – Z-ca Dyrektora oraz Joanna Sołtys – Specjalista ds. Promocji.

W ramach podziękowania a także uznaniu za pracę na rzecz lokalnej społeczności, inicjowaniu działań o charakterze dobra wspólnego oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań, każda organizacja biorąca udział w tej edycji otrzymała dyplom. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, inspiracje, ogromny wkład w lokalne przedsięwzięcia wpływające na całą społeczność, wizerunek miejscowości, nawiązanie nowych kontaktów. Z wielką przyjemnością trzymamy mocno kciuki za Wasze działania, inicjatywy i życzymy powodzenia w dalszych planach.

Serdecznie gratulujemy i już zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej VII edycji !!!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...
Skip to content