Wręczenie Statuetek Spichlerz Koronny – V edycja 2023r.

Wręczenie Statuetek Spichlerz Koronny - V edycja 2023r.

Już po raz piąty w śnieżny i mroźny grudniowy (7.12.2023 r.) wieczór w Pizzerii Gawęda w Masłomiącej przedstawiciele Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa: Pani Barbara Kawa – Wiceprezes Zarządu oraz Pan Piotr Adamczuk – Prezes Zarządu mieli przyjemność i okazję wręczyć statuetki oraz podpisać umowy licencyjne z czterema podmiotami wyróżnionymi Znakiem Jakości Marki Lokalnej Spichlerz Koronny.

Cieszymy się, iż grono naszych wyróżnionych znakiem jakości Spichlerz Koronny Beneficjentów systematycznie się powiększa i zyskuje coraz większy zasięg oraz popularność wśród lokalnej społeczności.

I tak do grona laureatów tegorocznej piątej już edycji „Spichlerza Koronnego” dołączyli: Farma Dyniowa – za lokalne wydarzenie edukacyjne, kulturalne i promocyjne Farma Dyniowa; Gospodarstwo Rolne Dagmara Bebak-Harężlak – za produkt spożywczy Żywy Ocet Jabłkowy; Olejarnia Łoś Rafał Łoś – za produkt spożywczy Olej Rzepakowy tłoczony na zimno; F.H.U. Jakub Orzechowski – za produkty spożywcze: Chleb pszenno-żytni, drożdżówka z serem, pączek z różą.

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania wyróżnionych certyfikatem jakości lokalnych produktów i przysmaków oraz odwiedzenia niezwykle malowniczej Farmy Dyniowej w Szycach i Modlnicy.

Dziękujemy Pani Monice Bieniasz – Przewodniczącej Kapituły Znaku Jakości oraz przybyłym gościom za udział w uroczystości.

Ze strony Biura Stowarzyszenia w spotkaniu uczestniczyły: P. Monika Kwaczała – Dyrektor Biura LGD, P. Agnieszka Bednarczyk – Zastępca Dyrektora Biura oraz P. Joanna Sołtys.

Jeszcze raz serdecznie Gratulujemy wszystkim wyróżnionym laureatom !!!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...
Skip to content