Lokalna Grupa Działania „Barcja” z wizytą studyjną na terenie Korony!

Lokalna Grupa Działania „Barcja” z wizytą studyjną na terenie Korony (10)

Dnia 09.04.2024 roku na terenie LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa mięliśmy przyjemność gościć mieszkańców gminy Kętrzyn, Barciany, Korsze, Reszel i Sępopol objętych Lokalną Strategią Rozwoju wraz z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Barcja”. W ramach operacji własnej pn. „LGD „Barcja”- u źródeł wiedzy” spotkaliśmy się z naszymi gośćmi w Michałowicach w firmie Tacheebo która w ramach ogłaszanego przez nas naboru na rozwój działalności gospodarczej zakupiła linię do automatycznego pakowania produktów. Właścicielka Pani Iwona Garlicka oprowadziła nas po halach produkcyjnych i udzieliła wielu ciekawych informacji i wskazówek za co serdecznie dziękujemy.

Kolejnym punktem było zwiedzanie SportKlubu w Zagórzycach Dworskich powstałego w ramach grantu infrastrukturalnego, następnie grupa wysłuchała krótkiej prezentacji o naszym LGD, a także wystąpienia Pani Grażyny Kozioł która przez wiele lat wraz ze Stowarzyszeniem KGW Pod Kwitnącą Jabłonią jest wnioskodawcą oraz realizatorem wielu projektów.

Z ramienia Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa obecne były Barbara Kawa – Wiceprezes Zarządu, Monika Kwaczała – Dyrektor Biura, oraz Agnieszka Bednarczyk – Zastępca Dyrektora Biura

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego terenu i wymianę dobrych praktyk, które mają miejsce na naszych obszarach. Jest to bardzo budujące i motywujące doświadczenie.

LGD „Barcja” życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w działaniach, a także pomyślną realizację LSR na kolejny okres programowania. Bardzo się cieszymy że mogliśmy się spotkać i nawiązać kontakty z nadzieją na podjęcie wspólnych inicjatyw.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...
Skip to content